Комод на 4 шухляди з великою комбінацією кольорів TX-0004 Moreli

- В наявності
- Код: TX-0004
5 670 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 101.4 см
● Глибина 54.4 см
● Ширина 100 см
Вага: 67 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори) : Білий, Дуб сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит, Аппалачі
Виробник : Moreli/Українат може бути додаткова інформація.
● Висота 101.4 см
● Глибина 54.4 см
● Ширина 100 см
Вага: 67 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори) : Білий, Дуб сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит, Аппалачі
Виробник : Moreli/Українат може бути додаткова інформація.
Опис : Стильні та сучасні комоди «ТХ-04» вирізняються високим рівнем практичності та надійності. Речі можна розмістити у чотирьох об'ємних ящиках, що висуваються за допомогою телескопічних напрямних.
Корпус та фасад, виготовлені з ДСП завтовшки 16 мм, здатні витримати високі навантаження, а також стійкі до механічних пошкоджень. Додатковим захистом виступає крайка з ПВХ товщиною 0,45 мм.
Ручки виготовлені із чорного пластику, що додає предмету меблів особливу родзинку із натяком на сучасні тренди.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Венге темний, Бетон, Дуб сонома, Білий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 101.4 см |
| Глибина комода | 54.4 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бетон |
- Ціна: 5 670 ₴


