Настінна полиця для книг на 3 осередки в вітальню, спальню T-10 Moreli

- В наявності
- Код: T-10
1 054 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 85 см
● Ширина 112 см
● Глибина 25 см
Вага: 12 кг
Кольори: Антрацит, Бетон, Білий, Венге, Сонома
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 85 см
● Ширина 112 см
● Глибина 25 см
Вага: 12 кг
Кольори: Антрацит, Бетон, Білий, Венге, Сонома
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Поличка Т10 ідеально підходить для зберігання книг, декоративних елементів чи посуду. Завдяки своїм розмірам, вона дозволяє організувати простір максимально ефективно. Виберіть колір, який гармонійно впишеться в ваш інтер'єр, і насолоджуйтесь стильним та практичним рішенням.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 850 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 250 мм |
| Довжина | 1120 мм |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Кількість рівнів | 3 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність дверцят | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Венге темний, Бетон, Дуб сонома, Білий |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1120 мм |
- Ціна: 1 054 ₴



