Полиця настінна, містка, для книг та декору T-11 Moreli

- В наявності
- Код: T-11
1 174 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 60 см
● Ширина 101 см
● Глибина 18 см
Вага: 10 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори) : Антрацит, Бетон, Білий, Венге, Сонома
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 60 см
● Ширина 101 см
● Глибина 18 см
Вага: 10 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори) : Антрацит, Бетон, Білий, Венге, Сонома
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Поличка Т11 ідеально підходить для зберігання книг, декоративних предметів чи пам'яток. Її стильний дизайн дозволяє легко поєднувати її з будь-яким інтер'єром. Оберіть свій улюблений колір або комбінацію кольорів, щоб створити особливу атмосферу в вашому просторі.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 600 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 180 мм |
| Довжина | 1010 мм |
| Кількість рівнів | 2 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність дверцят | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Венге темний, Бетон, Дуб сонома, Білий |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1010 мм |
- Ціна: 1 174 ₴


