Навісна полиця для книг та декору від Moreli T-12

- В наявності
- Код: T-12
1 274 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 75 см
● Ширина 90 см
● Глибина 20 см
Вага: 11 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори) : Антрацит, Бетон, Білий, Венге, Сонома
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 75 см
● Ширина 90 см
● Глибина 20 см
Вага: 11 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори) : Антрацит, Бетон, Білий, Венге, Сонома
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Поличка Т12 від Moreli - це стильне й практичне рішення для організації вашого простору. Завдяки своїм зручними розмірами і сучасному дизайну вона ідеально підійде для використання у вітальні, кабінеті або будь-якому іншому приміщенні.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 750 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 200 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Кількість рівнів | 3 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Венге темний, Бетон, Дуб сонома, Білий |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 900 мм |
- Ціна: 1 274 ₴



