Полиці настінні, для книг, декору від Moreli GT-0027

- В наявності
- Код: GT-0027
634 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 30.2 см
● Ширина 30.2 см
● Глибина 14.8 см
● Висота 25.2 см
● Ширина 25.2 см
● Глибина 14.8 см
● Висота 20.2 см
● Ширина 20.2 см
● Глибина 14.8 см
Вага: 5 кг
Кольори : Білий, Венге, ,Бетон, Сонома
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 30.2 см
● Ширина 30.2 см
● Глибина 14.8 см
● Висота 25.2 см
● Ширина 25.2 см
● Глибина 14.8 см
● Висота 20.2 см
● Ширина 20.2 см
● Глибина 14.8 см
Вага: 5 кг
Кольори : Білий, Венге, ,Бетон, Сонома
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Полички GT-0027 є ідеальним вибором для зберігання малих предметів, декоративних елементів або книг. Компактні розміри дозволяють розмістити їх навіть у невеликих приміщеннях. Оберіть колір, який підходить до вашого інтер'єру, і створіть естетичний акцент у вашому житловому просторі.
Полички GT-0027 - це практичний і стильний вибір для будь-якого приміщення! 🏡
Полички GT-0027 - це практичний і стильний вибір для будь-якого приміщення! 🏡
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 302 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 148 мм |
| Довжина | 302 мм |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Кількість рівнів | 3 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Бетон, Венге темний |
| Ширина | 148 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 302 мм |
- Ціна: 634 ₴


