Навісна приліжкова тумба для спальні GT-0102 від Moreli

- В наявності
- Код: GT-0102
785 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 15 см
● Глибина 30.5 см
● Ширина 46 см
Вага: 7.5 кг
Кольори : Бетон, Антрацит, Білий, Венге, Соном
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 15 см
● Глибина 30.5 см
● Ширина 46 см
Вага: 7.5 кг
Кольори : Бетон, Антрацит, Білий, Венге, Соном
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Навісна приліжкова тумба GТ0102 стане ідеальним рішенням для вашої спальні. Завдяки своїм компактним розмірам і сучасному дизайну, вона забезпечить зручне зберігання необхідних речей поруч з ліжком. Оберіть один із доступних кольорів, щоб ідеально вписати тумбу у ваш спальний інтер'єр. Вага тумби забезпечить її стійкість і надійність. Придбайте навісну приліжкову тумбу GТ0102 від Moreli і насолоджуйтесь затишком і стилем у вашій спальні!
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Венге темний, Бетон, Дуб сонома, Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 15 см |
| Глибина тумби | 30.5 см |
| Ширина тумби | 46 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге темний |
- Ціна: 785 ₴

