Шафа розпашна з полицями для одягу T-210 від Moreli

- В наявності
- Код: T-210
7 162 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 210 см
● Глибина 50 см
● Ширина 80 см
Вага: 81 кг
● Висота 210 см
● Глибина 50 см
● Ширина 80 см
Вага: 81 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори) : Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит, Аппалачі
Виробник : Moreli/Україна
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Шафа з поличками Т210 від Moreli стане функціональним і стильним доповненням до вашої спальні. Вона має достатньо місця для зберігання різних речей - від одягу до взуття. Виберіть один або комбінуйте два кольори, щоб створити унікальний вигляд шафи, який відповідає вашому смаку і інтер'єру вашої спальні. Шафа Т210 виготовлена з високоякісних матеріалів, що гарантує її міцність і довговічність. Оберіть шафу з поличками Т210 від Moreli і створіть затишок і порядок у вашій спальні!
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Венге темний, Дуб сонома, Бетон + білий , венге темний, Білий |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Аппалачі |
- Ціна: 7 162 ₴



