Шафа розпашна для одягу з трубою T-211 від Moreli

- В наявності
- Код: T-211
6 625 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 210 см
● Глибина 50 см
● Ширина 80 см
Вага: 73.5 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори) : Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит, Аппалачі
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 210 см
● Глибина 50 см
● Ширина 80 см
Вага: 73.5 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори) : Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит, Аппалачі
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Шафа з трубою Т211 від Moreli стане чудовим доповненням до вашої спальні. Вона має достатньо місця для зберігання одягу, взуття та інших речей завдяки своїм вмістким внутрішнім просторам. Шафа має сучасний дизайн з використанням трубчастих елементів, що робить її стильним акцентом у вашій спальні. Оберіть один або комбінуйте два кольори, щоб створити унікальний вигляд шафи, який підійде саме до вашого смаку. Шафа з трубою Т211 від Moreli - це високоякісний виріб, який гарантує надійність і довговічність.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2100 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 500 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Венге темний, Дуб сонома, Бетон + білий , венге темний, Білий |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бетон |
- Ціна: 6 625 ₴



