Шафа для одягу розпашна зі штангою і двома ящиками ST-0002 від Moreli

- В наявності
- Код: ST-0002
6 380 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 219 см
● Глибина 52 см
● Ширина 100 см
Вага: 90.5 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори) : Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
● Висота 219 см
● Глибина 52 см
● Ширина 100 см
Вага: 90.5 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори) : Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Шафа SТ0002 від Moreli - це ідеальний вибір для тих, хто шукає велику та функціональну шафу з якісних матеріалів. Вона має великий внутрішній простір, де можна організувати зберігання різних речей, від одягу до постільних білизни. Дверцята шафи відкриваються плавно і без шуму завдяки сучасним механізмам, а різноманіття кольорів дозволяє підібрати шафу під ваш інтер'єр. Шафа SТ0002 від Moreli - це розумний вибір для забезпечення комфорту і простору в вашому будинку.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 520 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Дуб сонома, Бетон + білий , венге темний, Білий |
| Ширина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 6 380 ₴



