Шафа розпашна для одягу з полицями ST-0010 від Moreli

- В наявності
- Код: ST-0010
5 532 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 219 см
● Глибина 52 см
● Ширина 100 см
Вага: 86.5 кг
Кольори : Білий, Бетон, Венге Темний, Дуб Сонома, Антрацит
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 219 см
● Глибина 52 см
● Ширина 100 см
Вага: 86.5 кг
Кольори : Білий, Бетон, Венге Темний, Дуб Сонома, Антрацит
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Шафа з полицями SТ0010 від Moreli - це вдале поєднання елегантного дизайну і функціональності. Завдяки великим простором для зберігання ви зможете організувати всі ваші речі легко та зручно. Вона виготовлена з високоякісних матеріалів і має міцну конструкцію, що забезпечить її довговічність. Шафа SТ0010 стане відмінним доповненням до будь-якого інтер'єру, надаючи йому елегантний і затишний вигляд.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 520 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Венге темний, Дуб сонома, Бетон + білий , венге темний, Білий |
| Ширина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бетон |
- Ціна: 5 532 ₴


