Шафа-пенал для одягу з ящиками та полицями T-219 від Moreli

- В наявності
- Код: T-219
4 834 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 211.7 см
● Глибина 49.8 см
● Ширина 50 см
Вага: 52.5 кг
Кольори: Білий, Антрацит, Бетон, Венге Темний, Дуб Cонома
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 211.7 см
● Глибина 49.8 см
● Ширина 50 см
Вага: 52.5 кг
Кольори: Білий, Антрацит, Бетон, Венге Темний, Дуб Cонома
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Відкритий пенал Т219 - це практичне і стильне рішення для зберігання ваших речей. Його відкрита конструкція дозволяє легко організувати простір і додати відчуття простору до вашого інтер'єру. Він ідеально підійде для використання у спальні, вітальні або офісному приміщенні, додаючи йому елегантності та функціональності.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2117 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 498 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Венге, Дуб сонома, Бетон + білий , Білий, Капучіно |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Аппалачі |
- Ціна: 4 834 ₴


