Стелаж-полиця для книг і декору ST-0018 від Moreli

- В наявності
- Код: ST-0018
2 440 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 144.7 см
● Глибина 30 см
● Ширина 68 см
Вага: 33 кг
Кольори : Венге Темний, Антрацит, Аппалачі, Бетон, Дуб Сонома, Білий
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 144.7 см
● Глибина 30 см
● Ширина 68 см
Вага: 33 кг
Кольори : Венге Темний, Антрацит, Аппалачі, Бетон, Дуб Сонома, Білий
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Стелаж ST-0018 - це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, стиль і функціональність. Завдяки своїм компактним розмірам і вибору кольорів він легко впишеться в будь-який інтер'єр, створюючи організований та затишний простір.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість ярусів етажерки | 4 |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стелаж |
| Тип тумби | пряма |
| Тип етажерки | пряма |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Бетон, Венге магія |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Висота стелажа | 1447 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Ширина стелажа | 680 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 440 ₴


