Стелаж-драбинка для дому на 6 комірок GT-39 від Moreli

- В наявності
- Код: GT-39
1 395 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 107.6 см
● Глибина 28 см
● Ширина 107.1 см
Вага: 19 кг
Кольори : Бетон, Антрацит, Венге Темний, Дуб Сонома, Білий
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 107.6 см
● Глибина 28 см
● Ширина 107.1 см
Вага: 19 кг
Кольори : Бетон, Антрацит, Венге Темний, Дуб Сонома, Білий
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Стелаж GT39 - це ідеальне рішення для тих, хто шукає компактне та функціональне рішення для свого простору. Завдяки своєму невеликому розміру і вмістовності він легко впишеться в будь-який інтер'єр і забезпечить вам додатковий простір для зберігання різних речей.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість ярусів етажерки | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стелаж |
| Тип етажерки | пряма |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Бетон, Венге магія |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Висота стелажа | 1076 мм |
| Глибина стелажу | 280 мм |
| Ширина стелажа | 1071 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бетон |
- Ціна: 1 395 ₴


