Стелаж полиця для книг та декору на 10 комірок GT-40 від Moreli

- В наявності
- Код: GT-40
2 256 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 142.7 см
● Глибина 28 см
● Ширина 142.2 см
Вага: 30 кг
Кольори : Антрацит, Бетон, Венге Темний, Дуб Сонома, Білий
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 142.7 см
● Глибина 28 см
● Ширина 142.2 см
Вага: 30 кг
Кольори : Антрацит, Бетон, Венге Темний, Дуб Сонома, Білий
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Стелаж GT40 - це відмінний спосіб організувати ваш простір за допомогою стильного та функціонального рішення. З його допомогою ви зможете легко зберігати та організовувати ваші речі, надаючи приміщенню організований вигляд.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість ярусів етажерки | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стелаж |
| Тип етажерки | пряма |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Бетон, Венге магія |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Висота стелажа | 1427 мм |
| Глибина стелажу | 280 мм |
| Ширина стелажа | 1422 мм |
- Ціна: 2 256 ₴


