Стелаж полиця для книг та декору на 6 комірок GT-56 від Moreli

- В наявності
- Код: GT-56
1 713 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 192 см
● Глибина 23.8 см
● Ширина 70 см
Вага: 22 кг
Кольори : Білий, Антрацит, Бетон, Венге Темний, Дуб Сонома
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 192 см
● Глибина 23.8 см
● Ширина 70 см
Вага: 22 кг
Кольори : Білий, Антрацит, Бетон, Венге Темний, Дуб Сонома
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Стелаж GT56 - це елегантне та функціональне рішення для вашого простору. З його допомогою ви зможете легко організувати ваші речі та додати стильний акцент до вашого інтер'єру.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стелаж |
| Тип етажерки | пряма |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Бетон, Венге магія |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Висота стелажа | 1920 мм |
| Глибина стелажу | 238 мм |
| Ширина стелажа | 700 мм |
- Ціна: 1 713 ₴


