Підвісний туалетний стіл з двома висувними шухлядами T-226 від Moreli

- В наявності
- Код: T-226
1 611 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 18.6 см
● Глибина 31 см
● Ширина 100.1 см
Вага: 15.5 кг
Кольори : Антрацит, Аппалачі, Бетон, Венге Темний, Дуб Сонома, Білий
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 18.6 см
● Глибина 31 см
● Ширина 100.1 см
Вага: 15.5 кг
Кольори : Антрацит, Аппалачі, Бетон, Венге Темний, Дуб Сонома, Білий
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Стіл туалетний Т226 - це практичний та елегантний елемент для вашої ванної кімнати. Завдяки своєму компактному дизайну він ідеально впишеться в будь-який інтер'єр, забезпечуючи зручне розміщення різноманітних предметів та аксесуарів. Його міцна конструкція та якісні матеріали забезпечать довговічність і комфорт у використанні.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Дуб сонома, Бетон + білий , Білий, Капучіно |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 18.6 см |
| Глибина столика | 31 см |
| Довжина столика | 100.1 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома |
- Ціна: 1 611 ₴


