Комп'ютерний стіл, письмовий стіл з 3-ма шухлядами T-224 від Moreli

- В наявності
- Код: T-224
3 219 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 75 см
● Глибина 60 см
● Ширина 120 см
Вага: 39.6 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори): Білий, Антрацит, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Аппалачі
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 75 см
● Глибина 60 см
● Ширина 120 см
Вага: 39.6 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори): Білий, Антрацит, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Аппалачі
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Стіл компʼютерний Т224 - це не лише зручний робочий простір, а й стильний акцент для вашого інтер'єру. З його просторою робочою поверхнею ви зможете комфортно працювати чи навчатися. Високоякісні матеріали та надійна конструкція забезпечать тривале використання. Створіть ідеальне робоче оточення зі столом Т224! На дві сторони!
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип столу | Правий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 43 кг |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | пластик |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1200 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Білий, Бетон, Венге темний, Дуб сонома |
- Ціна: 3 219 ₴


