Стіл комп'ютерний, письмовий стіл з ящиками та дверцятами ST-0005 від Moreli

- В наявності
- Код: ST-0005
2 930 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 111.6 см
● Глибина 51.6 см
● Ширина 145 см
Вага: 39 кг
Кольори : Білий, Бетон/Білий, Бетон, Антрацит, Венге Темний, Дуб Сонома, Антрацит/Білий, Венге Темний/Білий, Дуб Сонома/Білий
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 111.6 см
● Глибина 51.6 см
● Ширина 145 см
Вага: 39 кг
Кольори : Білий, Бетон/Білий, Бетон, Антрацит, Венге Темний, Дуб Сонома, Антрацит/Білий, Венге Темний/Білий, Дуб Сонома/Білий
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Стіл SТ0005 - це не лише робоче місце, це місце, де ви зможете досягти своїх цілей. Завдяки просторій робочій поверхні ви зможете зосередитися на своїй роботі та зробити її більш ефективною. Крім того, його стильний дизайн додасть елегантності вашому приміщенню. Оберіть свій улюблений колір та зробіть ваш робочий простір більш комфортним.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип столу | Лівий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 41 кг |
| Висота | 1116 мм |
| Глибина | 516 мм |
| Довжина | 1450 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1450 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Білий, Бетон + білий, Венге темний, Венге темний + білий, Дуб сонома, Дуб сонома + білий |
- Ціна: 2 930 ₴


