Стіл комп'ютерний, письмовий стіл з ящиками ST-0006 від Moreli

- В наявності
- Код: ST-0006
2 685 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 75.5 см
● Глибина 51.6 см
● Ширина 125 см
Вага: 32 кг
Кольори : Антрацит, Антрацит/Білий, Бетон, Бетон/білий, Венге Темний, Венге Темний/Білий, Дуб Сонома/Білий, Білий
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 75.5 см
● Глибина 51.6 см
● Ширина 125 см
Вага: 32 кг
Кольори : Антрацит, Антрацит/Білий, Бетон, Бетон/білий, Венге Темний, Венге Темний/Білий, Дуб Сонома/Білий, Білий
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Стіл SТ0006 - це втілення елегантності та практичності в одному виробі. Завдяки його стильному дизайну і просторій робочій поверхні ви зможете легко зосередитися на роботі та підняти ваш робочий простір на новий рівень комфорту та ефективності. Оберіть свій улюблений колір і створіть ідеальне робоче середовище зі столом SТ0006!
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип столу | Правий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 29 кг |
| Висота | 755 мм |
| Глибина | 516 мм |
| Довжина | 1250 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1250 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Білий, Бетон + білий, Венге темний, Венге темний + білий, Дуб сонома + білий |
- Ціна: 2 685 ₴



