Стіл комп'ютерний, письмовий стіл з полицями ST-0024 від Moreli

- В наявності
- Код: ST-0024
1 728 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 122.6 см
● Глибина 58.4 см
● Ширина 141.6 см
Вага: 30 кг
Кольори : Дуб Сонома, Дуб Сонома/Білий, Антрацит, Антрацит/Білий, Бетон, Бетон/білий, Венге Темний, Венге Темний/Білий, Білий, Аппалачі
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 122.6 см
● Глибина 58.4 см
● Ширина 141.6 см
Вага: 30 кг
Кольори : Дуб Сонома, Дуб Сонома/Білий, Антрацит, Антрацит/Білий, Бетон, Бетон/білий, Венге Темний, Венге Темний/Білий, Білий, Аппалачі
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Стіл SТ0024 - це не просто стіл, це організатор вашого робочого простору. Завдяки своїм розмірам та зручним конструкціям, він забезпечить вам всю необхідну площу для продуктивної роботи чи навчання. Виберіть колір, який підходить вашому інтер'єру, і насолоджуйтесь комфортом та елегантністю
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Стан | Новий |
| Тип столу | Лівий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 1226 мм |
| Глибина | 584 мм |
| Довжина | 1416 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1416 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Білий, Бетон, Бетон + білий, Венге темний, Венге темний + білий, Дуб сонома, Дуб сонома + білий |
- Ціна: 1 728 ₴


