Стіл комп'ютерний, письмовий стіл MX-0001 від Moreli

- В наявності
- Код: MX-0001
4 068 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 75.5 см
● Глибина 60 см
● Ширина 120 см
Вага: 31 кг
Кольори : Антрацит, Білий, Венге Темний, Дуб Сонома, Бетон, Аппалачі, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 75.5 см
● Глибина 60 см
● Ширина 120 см
Вага: 31 кг
Кольори : Антрацит, Білий, Венге Темний, Дуб Сонома, Бетон, Аппалачі, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Стіл MX0001 - це сучасний і стильний вибір для будь-якого приміщення. Завдяки своїм розмірам та надійності, він ідеально підходить як для домашнього офісу, так і для професійного робочого середовища. Його зручна конструкція і якісні матеріали зроблять ваше робоче місце ще більш комфортним і продуктивним.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 31 кг |
| Висота | 755 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1200 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Білий, Бетон, Венге темний, Дуб сонома |
- Ціна: 4 068 ₴



