Стіл комп'ютерний з шухлядами, письмовий стіл MX-0002 від Moreli

- В наявності
- Код: MX-0002
4 297 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 75.5 см
● Глибина 53.6 см
● Ширина 110 см
Вага: 32 кг
Кольори : Білий, Антрацит, Венге Темний, Дуб Сонома, Бетон, Аппалачі, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 75.5 см
● Глибина 53.6 см
● Ширина 110 см
Вага: 32 кг
Кольори : Білий, Антрацит, Венге Темний, Дуб Сонома, Бетон, Аппалачі, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Стіл MX0002 - це втілення сучасного дизайну та функціональності. Завдяки своїм компактним розмірам і стильному вигляду, він ідеально підходить як для домашнього офісу, так і для комерційних приміщень. Його міцна конструкція і відмінні матеріали забезпечать надійність і довговічність. Стіл MX0002 - це не просто меблі, а частина вашого простору, що виражає ваш стиль і допомагає досягти більшої продуктивності.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 32 кг |
| Висота | 755 мм |
| Глибина | 536 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1100 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Білий, Бетон, Венге темний, Дуб сонома |
- Ціна: 4 297 ₴



