Підвісна тумба під ТВ у вітальню, TV тумба на 3 шухляди, тумба під телевізора T-221 від Moreli

- В наявності
- Код: T-221
2 820 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 24.2 см
● Глибина 36 см
● Ширина 150 см
Вага: 33 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори): Антрацит, Аппалачі, Бетон, Венге Темний, Дуб Сонома, Білий
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 24.2 см
● Глибина 36 см
● Ширина 150 см
Вага: 33 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори): Антрацит, Аппалачі, Бетон, Венге Темний, Дуб Сонома, Білий
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Тумба під ТV Т221 - це ідеальне рішення для вашого мультимедійного центру. Завдяки своєму стильному дизайну та великій площі вона забезпечить зручне розміщення телевізора та додаткових пристроїв. Завдяки різноманіттю доступних кольорів, ви можете легко підібрати тумбу, яка ідеально впишеться в ваш інтер'єр і створить затишну атмосферу у вашому приміщенні.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Венге темний, Бетон, Дуб сонома, Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 242 мм |
| Глибина тумби | 360 мм |
| Ширина тумби | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 820 ₴


