Тумба під взуття у прихожу T-207 від Moreli

- В наявності
- Код: T-207
3 163 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 92 см
● Глибина 28 см
● Ширина 70 см
Вага: 25.2 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори): Бетон, Антрацит, Білий, Венге Темний, Дуб Сонома
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 92 см
● Глибина 28 см
● Ширина 70 см
Вага: 25.2 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори): Бетон, Антрацит, Білий, Венге Темний, Дуб Сонома
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Тумба під взуття Т207 - це ідеальне рішення для організації простору у вашому коридорі чи прихожій. Завдяки своєму компактному дизайну та великій внутрішній ємності вона забезпечить ефективне зберігання вашого взуття. Виготовлена з якісних матеріалів, вона стане акцентом у вашому інтер'єрі та допоможе зберегти вашу взуттєву колекцію організованою і охайною.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Колір | Венге темний |
| Колір (відтінок) меблів | венге темний, Венге темний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість полиць (відділів) для взуття | 2 шт. |
- Ціна: 3 163 ₴




