Шафа-пенал з полицями для ванної кімнати GТ-0005 від Moreli

- В наявності
- Код: GT-0005
2 042 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 190 см
● Глибина 30 см
● Ширина 30 см
Вага: 23.5 кг
Кольори : Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Аппалачі
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 190 см
● Глибина 30 см
● Ширина 30 см
Вага: 23.5 кг
Кольори : Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Аппалачі
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Пенал GТ0005 - це ідеальне рішення для організації простору в вашій ванній кімнаті. Високоякісні матеріали та стильний дизайн роблять його практичним і естетичним додатком до вашого домашнього інтер'єру. Завдяки своїм компактним розмірам і великому обсягу зберігання, цей пенал допоможе зробити вашу ванну кімнату більш організованою і зручною в експлуатації.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість закритих полиць | 4 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 2 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | пенал |
| Тип відкривання дверки | правосторонній |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма пенала | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Форма шафи | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26.5 кг |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бетон |
- Ціна: 2 042 ₴

