Тумба під пральну машину з дверцятами, шафа у ванну GT-0107

- В наявності
- Код: GT-0107
1 968 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 190 см
● Глибина 25 см
● Ширина 64.2 см
Вага: 24.5 кг
Кольори : Дуб Сонома, Білий, Бетон, Венге Темний, Аппалачі
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 190 см
● Глибина 25 см
● Ширина 64.2 см
Вага: 24.5 кг
Кольори : Дуб Сонома, Білий, Бетон, Венге Темний, Аппалачі
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Тумба під пральну машину GТ0107 - це ідеальне рішення для зберігання додаткових предметів у вашій ванній кімнаті. Завдяки своїм компактним розмірам і великому обсягу зберігання, ця тумба допоможе оптимізувати простір та зробить вашу ванну кімнату більш організованою. Виготовлена з високоякісних матеріалів, вона гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр і прослужить вам довгі роки.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 2 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | пенал |
| Тип відкривання дверки | правосторонній, лівосторонній |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28.3 кг |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 642 мм |
| Раковина | штучний мармур, кераміка, коріан, метал, натуральний камінь, натуральний мармур, санфаянс, стекло, порцеляна, фаянс |
| Форма тумби | пряма |
| Колір | Аппалачі |
- Ціна: 1 968 ₴

