Стелаж з дверцятами та полицями для декору та книг MA-0001 від Moreli

- Під замовлення
- Код: MA-0001
Відправка з 14 квітня 20263 158 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 164 см
● Глибина 37 см
● Ширина 57 см
Вага: 39 кг
Кольори : Капучино/Дуб Сонома, Білий/Дуб Сонома, Білий, Бетон Стайл, Бетон Тефра, Бетон Темний, Аппалачі
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 164 см
● Глибина 37 см
● Ширина 57 см
Вага: 39 кг
Кольори : Капучино/Дуб Сонома, Білий/Дуб Сонома, Білий, Бетон Стайл, Бетон Тефра, Бетон Темний, Аппалачі
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Стелаж MA0001 - це ідеальне рішення для організації простору та зберігання вашого декору, книг, рослин та багато іншого. Завдяки своїм компактним розмірам і великим полицям, він додасть функціональності вашому будинку або офісу. Виготовлений з якісних матеріалів, стелаж MA0001 відрізняється надійністю і довговічністю. Практичний і елегантний, він стане чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стелаж |
| Тип тумби | пряма |
| Тип етажерки | пряма |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Капучіно, Дуб сонома, Білий |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Висота стелажа | 1640 мм |
| Глибина стелажу | 370 мм |
| Ширина стелажа | 570 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 158 ₴

