Стелаж з дверцятами та полицями для декору та книг MA-0002 від Moreli

- Під замовлення
- Код: MA-0002
Відправка з 14 квітня 20263 710 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 214 см
● Глибина 37 см
● Ширина 57 см
Вага: 49.4 кг
Кольори : Капучино/Дуб Сонома, Білий/Дуб Сонома, Білий, Бетон Стайл, Бетон Тефра, Бетон Темний, Аппалачі
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 214 см
● Глибина 37 см
● Ширина 57 см
Вага: 49.4 кг
Кольори : Капучино/Дуб Сонома, Білий/Дуб Сонома, Білий, Бетон Стайл, Бетон Тефра, Бетон Темний, Аппалачі
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Стелаж MA0002 - це чудовий варіант для організації простору в будь-якій кімнаті. Завдяки своїм великим розмірам і багатошаровій конструкції він ідеально підходить для зберігання різних предметів: від книг до декоративних речей. Виготовлений з високоякісних матеріалів, стелаж MA0002 надійний та міцний. Його сучасний дизайн і різноманітність кольорових рішень дозволять вам легко вписати його в будь-який інтер'єр.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стелаж |
| Тип тумби | пряма |
| Тип етажерки | пряма |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Капучіно, Дуб сонома, Білий |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Висота стелажа | 2140 мм |
| Глибина стелажу | 370 мм |
| Ширина стелажа | 570 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 710 ₴

