Комод для дому без ручок з 2 дверцятами та 5 шухлядами T-227 від Moreli

- В наявності
- Код: T-227
5 285 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 91 см
● Глибина 45 см
● Ширина 127.1 см
Вага: 63.5 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори) : Білий, Аппалачі, Антрацит, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 91 см
● Глибина 45 см
● Ширина 127.1 см
Вага: 63.5 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори) : Білий, Аппалачі, Антрацит, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Комод Т227 - це не лише зручний предмет меблів для зберігання вашого одягу та різних предметів, але й чудовий елемент декору для вашого приміщення. Його сучасний дизайн та різноманітність кольорових рішень дозволять вам легко вписати його в будь-який інтер'єр. Виготовлений з високоякісних матеріалів, комод Т227 є надійним та міцним виконанням, яке прослужить вам довгі роки.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Венге темний, Бетон, Дуб сонома, Білий, Капучіно, Аппалачі |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 91 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Ширина комода | 127.1 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 5 285 ₴


