Тумба під ТВ у вітальню,тумба під телевізор, TV тумба K-0004 від Moreli

- Під замовлення
- Код: K-0004
Відправка з 14 квітня 20263 564 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 46 см
● Глибина 45 см
● Ширина 176 см
Вага: 41.5 кг
Кольори (+ Усі можливі комбінації із двох кольорів) : Білий, Дуб Аппалачі, Дуб Кверкус, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 46 см
● Глибина 45 см
● Ширина 176 см
Вага: 41.5 кг
Кольори (+ Усі можливі комбінації із двох кольорів) : Білий, Дуб Аппалачі, Дуб Кверкус, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Тумба під TV K0004 KUBA - це ідеальне рішення для вашого простору вітальні. Завдяки своїм розмірам та функціональності, вона забезпечує зручне розміщення телевізора та забезпечить ефективне використання простору. Вибір кольорів дозволяє створити стильний та гармонійний інтер'єр, відповідний вашому смаку та уявленням про дизайн. Виготовлена з високоякісних матеріалів, тумба гарантує довговічність та надійність.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Антрацит |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 460 мм |
| Глибина тумби | 450 мм |
| Ширина тумби | 1760 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 3 564 ₴


