Тумба під телевізор у вітальню, тумба під ТВ, TV тумба PA0004 від Moreli

- Під замовлення
- Код: PA-0004
Відправка з 14 квітня 20263 492 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 50 см
● Глибина 37 см
● Ширина 160 см
Вага: 43.9 кг
Кольори (+ Усі можливі комбінації із двох кольорів) : Білий, Дуб Аппалачі, Дуб Кверкус, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 50 см
● Глибина 37 см
● Ширина 160 см
Вага: 43.9 кг
Кольори (+ Усі можливі комбінації із двох кольорів) : Білий, Дуб Аппалачі, Дуб Кверкус, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Тумба під TV PA0004 PAUL - це ідеальне поєднання елегантного дизайну і функціональності. Завдяки своїй просторій конструкції, вона забезпечить вам достатньо місця для зберігання всіх ваші електронних пристроїв, медіааксесуарів і декоративних предметів. Її сучасний стиль і доступні кольори дозволять легко і гармонійно вписати її в будь-який інтер'єр вітальні чи спальні. Виготовлена з якісних матеріалів, ця тумба гарантує довговічність і зручність в експлуатації.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 500 мм |
| Глибина тумби | 370 мм |
| Ширина тумби | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 3 492 ₴

