Стелаж полиці для книг та декору для дому LA-0001 від Moreli

- Під замовлення
- Код: LA-0001
Відправка з 14 квітня 20261 718 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 183 см
● Глибина 32 см
● Ширина 32 см
Вага: 22.6 кг
Кольори (+ Усі можливі комбінації із двох кольорів) : Білий, Дуб Аппалачі, Дуб Кверкус, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 183 см
● Глибина 32 см
● Ширина 32 см
Вага: 22.6 кг
Кольори (+ Усі можливі комбінації із двох кольорів) : Білий, Дуб Аппалачі, Дуб Кверкус, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Стелаж LA0001 вражає своєю елегантністю та функціональністю. Завдяки своїм компактним розмірам він ідеально підійде як для приміщень з обмеженим простором, так і для просторих інтер'єрів. Виготовлений з високоякісних матеріалів, стелаж LA0001 гарантує надійність та довговічність. Доступність у різних кольорах дозволить вам підібрати оптимальний варіант для вашого приміщення та створити гармонійний інтер'єр.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стелаж |
| Тип тумби | пряма |
| Тип етажерки | пряма |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Капучіно |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Висота стелажа | 1830 мм |
| Глибина стелажу | 320 мм |
| Ширина стелажа | 320 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 718 ₴

