Стелаж полиці для книг та декору для дому LA-0002 від Moreli

- Під замовлення
- Код: LA-0002
Відправка з 14 квітня 20263 133 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 183 см
● Глибина 32 см
● Ширина 100 см
Вага: 21,2 кг
Кольори (+ Усі можливі комбінації із двох кольорів) : Білий, Дуб Аппалачі, Дуб Кверкус, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 183 см
● Глибина 32 см
● Ширина 100 см
Вага: 21,2 кг
Кольори (+ Усі можливі комбінації із двох кольорів) : Білий, Дуб Аппалачі, Дуб Кверкус, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Стелаж L0002 - це чудове поєднання стилю і функціональності. Завдяки своїм компактним розмірам і високоякісним матеріалам виготовлення, він стане ідеальним вибором для вашої вітальні, спальні або будь-якого іншого приміщення. Різноманіття кольорів дозволить вам з легкістю підібрати стелаж, що відповідає вашому інтер'єру та вподобанням. Він ідеально підійде для зберігання книг, декоративних предметів, посуду та багатьох інших речей.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 781 13 20
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 781 13 20
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стелаж |
| Тип тумби | пряма |
| Тип етажерки | пряма |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Капучіно |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Висота стелажа | 1830 мм |
| Глибина стелажу | 320 мм |
| Ширина стелажа | 1000 мм |
- Ціна: 3 133 ₴

