Дзеркало з підсвіткою для ванної кімнати та вітальні Софія/Ельче від Moreli 800x600

- В наявності
- Код: Софія/Ельче
5 009 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри та ціни:
● Висота 80 см, ● Ширина 60 см, ● Глибина 3 см, Вага: 6 кг
● Висота 80 см, ● Ширина 80 см, ● Глибина 3 см, Вага: 7 кг
● Висота 100 см, ● Ширина 80 см, ● Глибина 3 см, Вага: 10 кг
Комплектація дзеркала:
• Стрічка LED вбудована згідно моделі дзеркала
• Димерна сенсорна кнопка (вмикає та вимикає підсвічування + регулює яскравість)
• Провід з вилкою 1м
• Кріплення для дзеркала (кронштейн-гак 2шт)
• Інструкція
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 80 см, ● Ширина 60 см, ● Глибина 3 см, Вага: 6 кг
● Висота 80 см, ● Ширина 80 см, ● Глибина 3 см, Вага: 7 кг
● Висота 100 см, ● Ширина 80 см, ● Глибина 3 см, Вага: 10 кг
Комплектація дзеркала:
• Стрічка LED вбудована згідно моделі дзеркала
• Димерна сенсорна кнопка (вмикає та вимикає підсвічування + регулює яскравість)
• Провід з вилкою 1м
• Кріплення для дзеркала (кронштейн-гак 2шт)
• Інструкція
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Впроваджуйте естетику та функціональність у свою ванну кімнату або спальню за допомогою дзеркала Софія/Ельче від Moreli. Це не лише предмет декору, але й практичний елемент, який допоможе створити відчуття простору та зручності. Нехай ваша ванна кімната або спальня стане оазисом спокою та гармонії завдяки цьому стильному та практичному дзеркалу.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6000 кг |
| Товщина | 30 мм |
- Ціна: 5 009 ₴




