Тумба під телевізор навісна, тумба під TV/ТВ Seul від Moreli Білий

- Під замовлення
- Код: Seul
Відправка з 14 квітня 20263 140 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір :
● Висота 32 см
● Глибина 40 см
● Ширина 128.5 см
Вага: 27.5 кг
Кольори (+ Усі можливі комбінації із двох кольорів) : Білий, Дуб Аппалачі, Дуб Кверкус, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 32 см
● Глибина 40 см
● Ширина 128.5 см
Вага: 27.5 кг
Кольори (+ Усі можливі комбінації із двох кольорів) : Білий, Дуб Аппалачі, Дуб Кверкус, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Навісна тумба під телевізор Seul від Moreli – це ідеальне рішення для сучасного інтер'єру. Її компактні розміри та навісна конструкція дозволяють економити простір, створюючи водночас стильний акцент у вашій вітальні. Тумба доступна в різних колірних рішеннях, що дозволяє легко підібрати її до будь-якого інтер'єру. Виготовлена з високоякісних матеріалів, вона забезпечує надійність та довговічність. Практичний дизайн дозволяє зручно розмістити медіа-пристрої та інші аксесуари, забезпечуючи при цьому акуратний вигляд завдяки прихованим відділенням для кабелів.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 781 13 20
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 781 13 20
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Кронштейн для настінного кріплення телевізора | Так |
| Полиця | 1 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 320 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Ширина тумби | 1285 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 3 140 ₴


