Тумба під телевізор з дверцятами та шухлядой F-0007 від Moreli Білий

- В наявності
- Код: F-0007-white
3 845 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 50.5 см
● Глибина 40 см
● Ширина 140 см
Вага: 34.5 кг
● Висота 50.5 см
● Глибина 40 см
● Ширина 140 см
Вага: 34.5 кг
Колір : Білий, Дуб Аппалачі, Дуб Кверкус, Дуб Гранж Пісочний
Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Тумба під телевізор Moreli F-007 — стильне та функціональне рішення для вашої вітальні або спальні. Виконана з якісного ламінованого ДСП, вона відзначається стійкістю до подряпин і вологи, що забезпечує довговічність у щоденному використанні. Сучасний мінімалістичний стиль з акуратними лініями, який легко інтегрується в будь-який інтер’єр. Тумба оснащена зручною шухлядою та двома місткими відділеннями з дверцятами, що забезпечують достатньо місця для зберігання пультів, кабелів, книг або інших речей. Простора верхня поверхня, здатна витримувати великий екран, а також додаткові пристрої (наприклад, DVD-програвач або приставку). Оптимальні для розташування більшості сучасних телевізорів, водночас займаючи мінімум простору.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 505 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Ширина тумби | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 3 845 ₴

