Полиця настінна в стилі лофт від Moreli XR-28 прямокутник

- В наявності
- Код: XR-28
1 164 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 12.6 см
● Ширина 80 см
● Глибина 29 см
Вага: 4 кг
Кольори (+ колір кріплення білий або чорний): Антрацит, Бетон, Білий, Венге, Дуб Сонома, Аппалачі
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 12.6 см
● Ширина 80 см
● Глибина 29 см
Вага: 4 кг
Кольори (+ колір кріплення білий або чорний): Антрацит, Бетон, Білий, Венге, Дуб Сонома, Аппалачі
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Полиця XR (прямокутник) є ідеальним вибором для організації простору у вашому будинку чи офісі. Вона пропонується у двох розмірах і різноманітних кольорах, що дозволяє легко підібрати її до вашого інтер'єру. Ця полиця може бути використана для зберігання книг, декоративних предметів, посуду або інших необхідних речей. Оберіть свій улюблений колір і розмір, щоб створити організований і стильний простір. Полиця XR (прямокутник) від Moreli додасть естетику і функціональність вашому приміщенню!
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 126 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 290 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Кількість рівнів | 1 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність дверцят | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Колір | Антрацит |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 800 мм |
| Колір кріплення | Білий |
- Ціна: 1 164 ₴

