Полиця настінна в стилі лофт від Moreli XS-21 квадрат

- В наявності
- Код: XS-21
1 214 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 22 см
● Ширина 60 см
● Глибина 22 см
Вага: 2.5 кг
Кольори (+ колір кріплення білий або чорний): Антрацит, Бетон, Білий, Венге, Дуб Сонома, Аппалачі
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 22 см
● Ширина 60 см
● Глибина 22 см
Вага: 2.5 кг
Кольори (+ колір кріплення білий або чорний): Антрацит, Бетон, Білий, Венге, Дуб Сонома, Аппалачі
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Полиця XS (квадрат) створена для організації і зберігання вашого простору з естетикою та стилем. Вона може бути використана для виставлення книг, декоративних елементів, посуду чи інших необхідних речей, додаючи функціональність і привабливість до вашого інтер'єру. Оберіть потрібний розмір і колір, щоб створити ідеальну композицію для вашого приміщення. Зробіть акцент на стиль і зручність з полицею XS від Moreli! Полиця XS (квадрат) - це ефективний спосіб організації вашого простору з гармонією і естетикою!
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 220 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 220 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Кількість рівнів | 1 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність дверцят | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Колір | Антрацит |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 600 мм |
| Колір кріплення | Білий |
- Ціна: 1 214 ₴

