Шафа розпашна на дві дверки з полицями та шухлядами R-0003 від Moreli Білий

- В наявності
- Код: R-0003/25-white
9 043 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 210-250 см
● Глубина 57 см
● Ширина 100 см
Вага: 103-149.5 кг
Колір: Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Сонома, Бетон темний, Бетон тефра, Дуб Гранж Пісочний, Дуб Кверкус, Зелений Димчастий, Кашемір
Виробник: Moreli/Украина
● Висота 210-250 см
● Глубина 57 см
● Ширина 100 см
Вага: 103-149.5 кг
Колір: Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Сонома, Бетон темний, Бетон тефра, Дуб Гранж Пісочний, Дуб Кверкус, Зелений Димчастий, Кашемір
Виробник: Moreli/Украина
Опис : Шафа розпашна R-0003 від Moreli — містке та стильне рішення для вашого дому. Завдяки двом дверцятам і продуманій системі полиць, вона забезпечує зручне зберігання одягу, текстилю чи аксесуарів. Виготовлена з якісного ЛДСП для довговічності та надійності. Петлі з дотягувачем гарантують плавне та безшумне закривання дверцят. Регульовані ніжки дозволяють виставити шафу навіть на нерівній підлозі. Опціонально можна додати антресоль або шухляди, що розширить можливості зберігання.Телескопічні (кулькові) направляючі шухляд гарантують довговічність механізмів. Має оптимальні параметри для гардеробу, спальні чи передпокою. Практичність і стиль в одному рішенні!
За оптовою інформацією телефонуйте на номер:
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту: ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2100 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 570 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Ширина | 1000 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Ні |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Полиця для білизни | 6 |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Глибина шафи | 570 мм |
| Ширина шафи | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Декоративні елементи | метал |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 9 043 ₴


